O nas

Firma Petropat jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się handlem oraz produkcją konserw rybnych na zagranicznych i polskich rynkach i jednocześnie handlem rybami pelagicznymi w większości takimi jak Makrela (Scomber Scombrus, Scomber Japonicus, Scomber Colias), Sardynka (Sardina Pilchardus) oraz Sardynella (Sardinella Aurita).

Na polskim rynku istniejemy od 2004 roku i od tej pory sukcesywnie zwiększamy naszą sprzedaż zdobywając coraz większy udział w rynku konserw rybnych.

Jako jedni z pierwszych (o ile nie pierwsi), we współpracy z firmą Gamma-A, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem wprowadziliśmy na polski rynek konserwy rybne w słoikach oraz konserwy z transparentnymi wieczkami, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem klienta zarówno hurtowego jak i detalicznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę przetworów rybnych zarówno z ryb znanych na naszych rynkach, takich jak makrela czy szproty, jak i te mniej znane, a równie pyszne, np: sajra pacyficzna czy byczki.

Korzystanie ze sprawdzonych firm spedycyjnych takich jak RABEN i PEKAES umożliwia nam w pełni profesjonalną obsługę klienta. Gwarantujemy, że każda dostawa może być zrealizowana w ciągu 48 godzin od zamówienia z zachowaniem najwyższych standardów usług.

Firma Petropat ciągle się rozwija dlatego jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami prosimy o kontakt.

Istnieje również możliwość produkcji w marce klienta.

Zapraszamy do współpracy.

Katalog produktów Petropat

Pobierz

Petropat Sp. z o. o.
ul. Młodkowskiego 21
11-700 Mrągowo

tel.: +48 (89) 741 08 79
fax: +48 (89) 741 17 31
e-mail: petropat@petropat.pl

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.